restauracja złoty kłos rzędów

Okolica

divaider

Rzędów to malowniczo położona wieś, w województwie opolskim – niedaleko Jeziora Turawskiego.

 

Zielone lasy i bliskość jezior sprawiają, że otoczenie restauracji „Złoty kłos” sprzyja relaksowi i odpoczynkowi na łonie natury. Starannie pielęgnowany ogród to idealne miejsce na rodzinne spotkanie w gronie najbliższych.

 

Otoczenie naszej restauracji to kraina ciszy i spokoju. W wolnej chwili polecamy spacer po okolicznych lasach lub wizytę nad brzegiem pięknych jezior turawskich.

divaider
restauracja złoty kłos rzędów

JEZIORA TURAWSKIE

 

Kompleks Jezior Turawskich to trzy malownicze zbiorniki wodne, położone około 20km od Opola. Przyciągają one turystów i mieszkańców okolicy rozbudowaną infrastrukturą oraz centrum sportów wodnych. Położone w lesie, są idealnym miejscem odpoczynku i relaksu. Wschodnie krańce akwenu to piękne i rozległe laguny oraz piaszczyste łachy.

restauracja złoty kłos rzędów

BORY STOBRAWSKIE

 

Okoliczne lasy to bogactwo roślin i niesamowite tereny rekreacyjne. W Borach występuje około 50 gatunków roślin chronionych. Spacer po Borach Stobrawskich to okazja do podziwiania wielu gatunków zwierząt. Jedną z atrakcji jest występująca w okolicy największa ważka w Europie – husarz władca.

restauracja złoty kłos rzędów

PAŁAC W TURAWIE

 

Pałac w Turawie wzniesiony został w połowie XVIII wieku. Do dziś zachowało się całe pałacowe założenie. We wnętrzu znajduje się piękna neorokokowa sala balowa ze złoconymi, rzeźbionymi, dębowymi drzwiami. W pałacowej wieży ulokowano kaplicę z dzwonem, który oznajmiał mieszkańcom ważne wydarzenia.

Okolica Rzędowa

divaider