restauracja złoty kłos rzędów

WESELE W ZŁOTYM KŁOSIE

divaider

Niesamowite wesele marzeń. Elegancka sala bankietowa w restauracji „Złoty Kłos” to miejsce z niepowtarzalną atmosferą. Nasze wieloletnie doświadczenia w organizacji znakomitych przyjęć sprawia, że świetnie rozumiemy oczekiwania i potrzeby naszych Gości.

 

Doskonale wiemy jak ważny jest komfort organizacji przyjęć. Nasze sale zapewniają dowolną aranżację i dostosowanie układu do potrzeb Młodej Pary. Zawsze dbamy, by wesele było perfekcyjnie zorganizowane i przygotowane.

Sale Weselne

divaider

Dla naszych Gości przygotowaliśmy liczne atrakcje, które sprawią, że przyjęcie weselne będzie wyjątkowe. Przygotowujemy pełną aranżację sali, zgodnie z wytycznymi Państwa Młodych. Wiemy jak ważny jest komfort weselników. Właśnie dlatego oferujemy transport Młodej Pary do i z kościoła, a także udostępniamy komfortowego busa z kierowcą, który zapewni Gościom bezpieczny powrót do domu.

 

Położenie restauracji oraz niezależne wejścia na sale bankietowe zapewniają wygodę i prywatność w trakcje przyjęcia. Na najmłodszych czeka plac zabaw oraz mini zoo. Bliskość pięknych terenów rekreacyjnych sprawia, że każdy kto poczuje się zmęczony może wyruszyć na spacer do lasu lub podziwiać zachód słońca nad brzegiem jednego z jezior turawskich.

sala kominkowa złoty kłos

Niewielka sala bankietowa, urządzona w rustykalnym stylu.
Dysponuje około 30 miejscami siedzącymi.
Sala jest klimatyzowana, w pełni wyposażona.

KOMINKOWA

 

 

20 – 30 osób

sala kameralna złoty kłos

Sala Kameralna to idealne miejsce dla spotkań rodzinnych lub małych wesel.
Dysponuje około 60 miejscami siedzącymi.
Sala jest klimatyzowana, w pełni wyposażona.

Kameralna

 

 

60 osób

sala bankietowa złoty kłos

Sala bankietowa przeznaczona jest do organizacji dużych imprez jak wesela lub konferencje biznesowe.
Dysponuje 170 miejscami siedzącymi.
Sala jest klimatyzowana, w pełni wyposażona.

Bankietowa

 

 

170 osób

Galeria Weselna

divaider